O FIRMIE

MATERIAŁ DLA IZOLACJI AKUSTYCZNEJ ORAZ IZOLACJI DRGAŃ, VIBROFILTR, PRODUKOWANY JEST OD 2005 ROKU WEDŁUG TECHNOLOGII NIEMIECKIEGO KONCERNU „BAUMÜLLER”, NA NIEMIECKICH MASZYNACH, PRZEZ FIRMĘ „NACJONALNE TECHNOLOGIE” W MIEŚCIE IVANOVO, ROSJA.Materiał VIBROFILTR wykorzystywany jest dla tworzenia warstwy wodoodpornej izolującej drgania w samochodach oraz innych miejscach, gdzie jednocześnie występuje potrzeba izolacji dźwiękowej, ochrony przed drganiami i korozją.

Dźwiękoizolacyjny materiał posiada wielowarstwową strukturę i składa się z warstwy ekologicznie czystej kompozycji butylowo kauczukowej i folii aluminiowej. W przeciwieństwie do podobnych materiałów, do produkcji VIBROFILTR używany jest aluminium o zwiększonej lepkości, otrzymywany w wyniku specjalnego przetwarzania. W efekcie, materiał ma zwiększony zakres częstotliwości wpływu na Współczynnik Strat Mechanicznych (ILC).

VIBROFILTR posiada właściwości hermetyzujące, ma dobre charakterystyki przeciwkorozyjne, oraz dobrą przyczepność do metalu. Materiał jest giętki i elastyczny, łatwy w montażu, bez problemu dopasowuje się do nierównych powierzchni, a dzięki klejącej warstwie polimerowej nie wymaga wstępnego podgrzania przed montażem.

Materiał izolacyjny VIBROFILTR – najlepszy wybór dla optymalnej kombinacji parametrów wydajności, łatwości montażu i kosztów.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
+48 694 457 660